Комунальний заклад "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району"

Наша гімназія

ЗАВДАННЯ НА 2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

З метою реалізації положень Конституції України, Законів України «про освіту» та «Про загальну середню освіту», « Про дошкільну освіту»законодавчих актів України в галузі освіти, Указу Презедента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», Національної стратегії розвитку освіти в Україні, Програми розвитку освіти в Україні , проекту створення «Нової української школи»,її інтеграції в Європейський освітній простір, створення умов для забезпечення доступу громадян до якісної освіти, удосконалення культурних і національних освітніх прав і запитів усіх громадян, утвердження високого статусу педагогічних працівників у суспільстві у галузі освіти, визначені такі напрями і завдання діяльності закладу в 2022 – 2023 н.р.:

1. .Працювати над укомплектуванням уроку як засобу розвитку творчої особистості  вчителя й учня, над соціалізацією та інформатизацією освітнього процесу.

2. Продовжувати впроваджувати  у своїй роботі проект по створенню «Нової української школи».

3.Забезпечити всебічний розвиток самоефективної особистості на основі особистісної орієнтації, компетентнісного підходу,виховання громадянської свідомості та життєвої компетентності в освітньому просторі Нової української школи»

4. Спрямувати зусилля на подальшу реалізацію Концепції національно- патріотичного виховання учнів.

5. Продовжувати вивчати та застосовувати інноваційні технології, інтерактивні методи навчання.

6. Створити безпечне освітнє середовище, в якому всі елементи освітнього процесу привести у відповідність до стану здоров’я психофізіологічних можливостей суб’єктів освіти та забезпечити якісний медико – педагогічний контроль відповідно до вимог Порядку здійснення медичного обслуговування.

7. Забезпечити реалізацію проєктів «Універсал», «Персонал» та «Курс - школа»по створенню єдиного інформаційно – освітнього середовища.

8. Забезпечити якісну підготовку учнів 4,9 класів до державних підсумкових атестацій.(в разі їх проведення).

9. Створити належні умови для адаптації до навчання в початковій школі учням 1 класу, в основній школі учням 5 класу.

10. Забезпечити подальший розвиток учнівського самоврядування, широкого залучення його до вирішення питань організації освітнього процесу, розвитку громадянської активності, екологічної свідомості, організації здорового способу життя.

11. Здійснювати профілактичну роботу з неповнолітніми «групи ризику» .

12. Забезпечити  умови для виявлення і розвитку креативних здібностей обдарованих дітей.

13. Здійснювати роботу щодо поліпшення умов виховання, навчання та оздоровлення, матеріального забезпечення і захисту прав дітей пільгових категорій.

14. Працювати над вдосконаленням матеріально – технічної бази закладу.

15. Збільшити відсоток охоплення гарячим харчуванням учнів середньої та старшої ланки та забезпечити виконання норм харчування школярів та дотримання Державних санітарних правил і норм у цьому питанні.(під час офлайн навчання).

16. Забезпечити умови для рівного доступу до освіти дітей з обмеженими можливостями.

17.Проводити профорієнтаційну роботу.

18. Застосовувати сучасні інноваційні методики та дистанційне навчання при підготовці дошкільнят до навчання в 1 класі.

19. Продовжувати займатися проєктною та фандрайзенговою діяльністю для створення сучасних, комфортних, безпечних умов всім учасникам освітнього процесу.

20.Впроваджувати різні форми  дистанційного навчання.