Комунальний заклад "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району"

2021 - 2022 навчальний рік

СКЛАД МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ

ПЛАН РОБОТИ МЕТОДИЧОЇ РАДИ ШКОЛИ

ПРОТОКОЛ №1

РОБОТА ШКІЛЬНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБЄДНАНЬ

Обласний науково-методичний проєкт

«Педагогічні стратегії розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи» 2020 р. – 2023 р.

Колектив школи розпочав роботу над єдиним науково-методичним проєктом:

«Соціалізація самоефективної особистості здобувача освіти  ї всебічний розвиток на основі виховання громадської свідомості та життєвої компетентності в освітньому просторі НУШ»

Проєкти, над якими працюють учителі МО, тісно пов’язані з загальношкільним проєктом:

початкових класів

Керівник – Кобзар О. І.

Члени МО:  Коротич І. В., Коваленко В. Г., Шубенко С. В.

Проєкт, над яким працюють учителі початкових класів:  "Державний стандарт: методичні засади формування соціальної компетентності молодих школярів в освітньому просторі НУШ"

суспільно-гуманітарного циклу

Керівник – Заплава А. Л.

Члени МО:  Голубнича Н. Г., Короленко Т. С., Бузоверя В. А., Бузоверя Л. І., Климук Л. В., Критін Л. В., Критін І. О., Масловська Н. А., Бабіч Н. Ю.

Проєкт, над яким працюють учителі початкових класів:  "Використання інноваційних технологій особистісно-зорієнтованого навчання на основі виховання екологічної компетентності та творчих здібностей в сучасному  освітньому просторі НУШ"

природничо-математичного циклу

Керівник – Соболь Н. В.

Члени МО:  Стрюченко Л. Г., Біла В. М., Рєзнік Л. В.

Проєкт, над яким працюють учителі початкових класів:  "Проблеми формування соціальної компетентності самоефективної особистості в контексті виконання навчальних програм та державних освітніх стандартів"

Методичне об’єднання класних керівників

Керівник – Біла В. М.

Члени МО: класні керівники 1-11 класів

Проблема, над якою працюють учителі: "Виховання в учнів толерантності, патріотичних почуттів, любові до свого народу, рідної мови, традицій народних ремесел на основі виховання учнівського ставлення до суспільства та  держави в  освітньому просторі НУШ "

Методичне об’єднання асистентів вчителів

Керівник – Гузь І. О.

Члени МО:  Коваленко В. Г. Біла Н. Л.., Бабенко Я. Ю.,Довганенко О. В., Таранова А. В.

Проєкт, над яким працюють асистенти вчителя:  "Організація освітнього середовища в умовах інклюзивного навчання"